-Biała magia
*magia światła
*magia życia
-natura

Każdego ciekawi przerwanie ataku czyli np. wszelki paraliz jezeli mamy ODP na umysł to każde 10 % to 1 minuta,

jeżeli mam w ataku STRACH paraliż na 1minute, a przeciwnik ma akurat 10% to obroni go ODP ale przy drugim ataku juz niee.

ODP / atak,który mozna co minute
10% 1min
20% 2min
50% 5min
90% 9min
100% - całkowita niewrażliwość

Paraliż nie musi byc koniecznie atakiem Umysłu np. Skamienienie 1minuta DM ziemia, Dzikie pnącza 1minuta DM natura, Podpalenie 1minuta DM ogień, Utopienie 1minuta DM woda, Szok 1minuta Dm błyskawica, Zniedołęzenie 1minuta DM czarna magia/klątwa , zamrożenie 1minuta DM lód, Wywianie 1minuta DM powietrze, Oślepienie 1minuta Biała Magia/magia światła i wiele innych...

Jeżeli chcemy obrażenia do naszego ataku paraliżującego to tylko pierwsze udeżenie (musi trafić) paralizuje i zadaje obrazenia a nastepne juz tylko obrazenia, atak z paralizem zabiera dodatkowe ilosci many o polowę!

Modeusz 160 LVL
Atak:
Meteoryt 200 DM ogień + 1minuta DM ogień 60MP
Meteoryt 200 x 20% = 40MP x50% za podpalenie, które paralizuje = 60 MP

ODP na magie to zbiór wszelkiej magii żywiołów oraz magii Białej,Czarnej i natury.

Tak jak pierwszy atak obrazeniowy z paralizem na 1 atak , tak samo mozna odwócic kolejość i np. do ataku Banshee : Skowyt Banshe zrobić obrażenia od umysłu :

Banshee 160 LVL
Atak:
Skowyt Banshee 1minuta DM umysł + 200 DM umysł 60MP

Ostatnio zmieniony przez Zergadis dnia Pią 3:31, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mitologia RPG - Gra Strona Główna -> Zasady Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny